Brigády nejen na prázdniny

Celoročně lze nabídku brigád charakterizovat jako zimní a letní - nejvíce rozšířenou a na druhou stranu ovšem i poptávanou.

Po sezónní poptávce následuje mnoho předvánočních nabídek a také je zde poptáváno mnoho krátkodobých veletržních příležitostí.

Dobře placené jednodenní příležitosti pak lze najít na různých firemních akcích větších a zahraničních společností. (Rauty, ostraha, pořadatelská asistence, organizace parkování a p.)

Některé brigády vyžadují odborné posudky, průkazy, osvědčení. Kdo je má - má větší šanci. Zdravotní prohlídka na zdravotní průkaz vás např. u lékaře může přijít na 500Kč. Výhodou je potom neomezená platnost tohoto průkazu.

Průměrná letošní mzda pro brigádníky se pohybuje kolem 75Kč hrubého příjmu na hodinu.
Nejlepší možností pro opozdilce, kteří nemají sjednánu brigádu - je opravdu hledání na internetu a oslovování firem přímo.

Pro naivní lidi ještě jednu praktickou poznámku - Po zveřejnění brigády - volného pracovního místa s platem kolem 90 Kč/hod. hrubého (Což je mzda většinou nabízená ve větších městech a velkých firmách, které nemají povoleno zaměstnávat více cizinců, než potřebují.), nás do hodiny kontaktují zadavatelé a žádají o stažení nabídky z internetu.
Za tuto dobu se na uvedené kontakty ozve kolem 30-150 uchazečů.

Jednou z možných variant brigády je práce v cizině.

O nových pozitivních změnách platných od roku 2012 pro práci a brigády ve Francii, Německu a Belgii se dočtete na prace.ill.cz

Brigády na prázdniny
Brigády na prázdniny je dobré hledat co nejdříve, později budou už všechny obsazené.

Jak najít brigády na prázdniny?

Brigády na prázdniny hledejte:

nejlépe přímo na stránkách firem ve vašem okolí.

Stejně tak je výhodné prohlížet si konkrétní firemní stránky na kterých jsou často udané volné pracovní pozice a též příležitostné práce.

V zemědělství je nejjednodušší přímo navštívit družstvo, firmu, spolek družstevníků a vyhledat personální pracovnoci (mnohdy je to nápis na dveřích - účetní oddělení).

Další možností je obtelefonovat konkrétní firmy.

Ovšem nejlepší volbou může být, optání se kamarádů, kteří loňský rok někde na brigádě již pracovali.

Poptat se po okolí - známých, rodičů, sousedů, přátel.
Nejhorší může být varianta pracovat pro známého, nebo ve firmě, kde pracují naše rodiče, příbuzní a p. Tam totiž na Vás jsou kladeny mnohem větší nároky a jste sledováni mnohem více, včetně toho, že vaše nesplnění očekávání, může mít na vás a vaše okolí neblahý vliv v budoucnu.

Brigády také najdete na vývěskách Úřadu práce ve vašem okrsku. Máte tak mnohdy větší šanci na přijetí, nejste-li veden/a na Úřadu práce, neboť o vás bude větší zájem než o všeobecně špatně vnímané uchazeče z ÚP.

Sháníte brigádníky?

Napište nám!Nabízíte brigádu nebo domácí práci? Napište nám a my zařadíme vaši nabídku zdarma do vyhledávacího systému.

Relevantní nabídka musí obsahovat tyto náležitosti:

Kontaktní adresu, sídlo společnosti / živnosti.

Popis práce.

Orientační výdělek.

Dobu trvání pracovní nabídky + požadovaný termín.

Vhodnost práce pro muže/ženy.

Specifikaci požadavků na uchazeče včetně oblasti.(Města,města,okresu.)

Brigady | Odkazy | Výměna odkazů
Elektrokola - levně do práce!